0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly Club Matches
Hearts Of Midlothian FC
-
-
Tottenham Hotspur
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۰
۱
Borussia Dortmund
inprogress
۱۹:۳۰
Besiktas JK
۰
۰
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۲۰:۰۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۲
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۹:۰۰
Walsall FC
-
-
Aston Villa
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Dynamo Kiev
۱
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۹:۳۰
KAA Gent
۰
۰
OSC Lille
inprogress
۲۱:۰۰
Cork City FC
-
-
Stoke City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
TSV Hartberg
۲
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۸:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۱
۰
HNK Rijeka
inprogress
۱۹:۳۰
Racing Santander
۰
۰
Alaves
inprogress
۲۰:۳۰
SSVg Velbert
۰
۰
Wuppertaler SV Borussia
inprogress
۲۱:۰۰
Solihull Moors
-
-
Birmingham City FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ossett United
-
-
Curzon Ashton
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sporting Clube de Portugal
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
MOL Fehervar FC
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۲:۰۰
Sanjoanense
۰
۰
Tirsense
Finished
۱۳:۰۰
SC Amiens
۲
۳
Francs Borains
Finished
۱۷:۳۰
Austria Klagenfurt
۳
۲
DSV Leoben
Finished
۱۷:۳۰
FK Smederevo
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۸:۰۰
SpVgg Unterhaching
۱
۲
SSV Ulm
inprogress
۱۹:۳۰
Club Brugge KV
۲
۰
Norwich City FC
inprogress
۲۰:۰۰
SSG Bergisch Gladbach
۰
۱
Viktoria Koln 1904
inprogress
۲۰:۰۰
Liege FC
۰
۱
Heur Tongeren
inprogress
۲۰:۳۰
UE Olot
۰
۰
Girona FC
inprogress
۲۰:۳۰
Granada CF
۱
۱
Orlando Pirates
inprogress
۲۰:۳۰
NAC Breda
۰
۰
FC Eindhoven
inprogress
۲۱:۰۰
Bamber Bridge
-
-
Preston North End FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Avro FC
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
CS Dacia Mioveni
۱
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۱:۰۰
BVSC Zuglo
۱
۰
Ivancsa Kse
Finished
۱۱:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۱
۰
AKS 1947 Busko-Zdroj
Finished
۱۸:۳۰
FK Hodonín
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۸:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۳
۱
FA 2000
Finished
۱۹:۰۰
Omonia FC Aradippou
۲
۲
AEL Limassol
Finished
۱۹:۰۰
Grazer AK 1902
۲
۱
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
AEK Larnaca
۰
۰
APOEL Nicosia FC
inprogress
۱۹:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۲
۱
VfR Mannheim
inprogress
۲۰:۰۰
BSG Wismut Gera
۰
۰
Lokomotive Leipzig
inprogress
۲۰:۰۰
1.fc Bruchsal
۰
۱
FC Astoria Walldorf
inprogress
۲۰:۰۰
Croatia Berlin
۰
۰
Berliner AK 07
inprogress
۲۰:۰۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۲۰:۰۰
Holstebro
۰
۲
Thisted FC
inprogress
۲۰:۰۰
Cartusia Kartuzy
-
-
Gedania Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Polonia Sroda Slaska
۱
۰
Rokita Brzeg Dolny
inprogress
۲۰:۳۰
Levante B
۱
۰
Castellon
inprogress
۲۰:۳۰
Udinese Calcio
۱
۰
NK Istra 1961 Pula
inprogress
۲۰:۳۰
MTV Wolfenbuettel
۱
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
inprogress
۲۰:۳۰
SC St Tonis 11/20
۰
۰
KFC Uerdingen 05
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
KSK Heist
۰
۰
KV Mechelen
inprogress
۲۱:۰۰
Meyrin
-
-
Servette II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Opatija
۲
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۱:۰۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۱
۲
Beitar Jerusalem
Finished
۱۱:۳۰
FC Ajka
۳
۱
Veszprem FC
Finished
۱۱:۳۰
Racing Genk
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Campionii FC Arges
۲
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۴:۰۰
FC Volendam
۱
۰
Al-Shamal
Finished
۱۷:۳۰
SV Werder Bremen II
۴
۲
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۸:۰۰
CSM Focsani
۱
۰
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۸:۳۰
SK Petrin Plzen
۳
۳
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۸:۳۰
Chateaubriant
۲
۳
Angers SCO
Finished
۱۸:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۲
Sabah FC
Finished
۱۹:۰۰
FK Trajal
۲
۱
Belasica Strumica
inprogress
۱۹:۰۰
FK Pelister
۲
۲
FK Sileks
inprogress
۱۹:۰۰
MSK Fomat Martin
۰
۳
FC Hlucin
Finished
۱۹:۰۰
SSC Venezia
۷
۰
Vicenza
Finished
۱۹:۰۰
ND Gorica
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۹:۰۰
Zbrojovka Brno B
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۹:۰۰
SK Kladno
۳
۰
Aritma Praha
inprogress
۱۹:۳۰
FC Slovan Rosice
۳
۱
TJ Tatran Bohunice
inprogress
۱۹:۳۰
FC Slovacko B
۵
۲
FC Strani
inprogress
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۲
۴
FK Teplice B
inprogress
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۵
۲
FC Vsetin
inprogress
۱۹:۳۰
KV Kortrijk
۲
۰
SC Amiens
inprogress
۱۹:۳۰
FK Radnicki Zrenjanin
۰
۱
OFK Vrsac
inprogress
۲۰:۰۰
Sloga Doboj
۱
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۲۰:۰۰
Neratovice Byskovice
۰
۲
FK Admira Praha
inprogress
۲۰:۰۰
RSV Eintracht 1949
۱
۰
Luckenwalde
inprogress
۲۰:۰۰
Hannover 96 II
۰
۰
Kickers Emden
inprogress
۲۰:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۰
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
inprogress
۲۰:۳۰
Lichtenberg 47
۰
۱
Hertha Zehlendorf
inprogress
۲۰:۳۰
SV Leobendorf
۰
۱
SV Donau
inprogress
۲۰:۳۰
SV Schermbeck
۱
۰
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۲۰:۳۰
Hamburger SV II
-
-
Eimsbutteler TV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Serie A
Corinthians Paulista
۲
۱
Criciuma EC
Finished
۰۳:۳۰
EC Juventude
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico LIGA MX
Cruz Azul
۳
۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۶:۳۵
Gallos Blancos Queretaro
۰
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
Pachuca CF
۲
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۲
۲
Leon
Finished
۰۶:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
CS Petrocub
۰
۰
Ordabasy Shymkent
inprogress
۲۰:۳۰
Larne
-
-
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Dinamo Batumi
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۲۰:۳۰
FC Differdange 03
۰
۰
KI Klaksvík
inprogress
۲۰:۳۰
KF Egnatia
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Deportes Recoleta
Finished
۰۱:۰۰
  Colombia Primera A
Envigado
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
Deportivo Cali
۰
۲
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۵۰
  Brazil Brasileiro U20
Corinthians U20
-
-
Flamengo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
-
-
Goias EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bragantino U20
-
-
Fluminense RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ecuador Serie B
Guayaquil City
-
-
San Antonio FC Cotacachi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cuniburo
-
-
Manta FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Crusaders FC
-
-
Caernarfon Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
B36 Torshavn
۰
۰
FK Auda
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka
۱
۴
VJS Vantaa
Finished
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۷
۱
EBK
Finished
۱۹:۰۰
Tampere United
۳
۰
SexyPoxyt
inprogress
۱۹:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
Serbia U19 (W)
۱
۱
England U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۶
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۲
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
  Vietnam U21 Championship
Tien Giang U21
۰
۶
Dong Thap U21
Finished
۱۱:۰۰
Lam Dong U21
۲
۰
Sanna Khanh Hoa U21
Finished
۱۰:۳۰
Dak Lak U21
۴
۰
Tay Nguyen U21
Finished
۱۰:۰۰
Quang Nam U21
۳
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۲:۰۰
Cong An Nhan Dan U21
۲
۰
Luxury Ha Long U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
-
-
Thua Thien Hue U21
Finished
۱۲:۰۰
Ha Noi FC U21
۷
۰
Dao Ha U21
Finished
۱۲:۰۰
Tay Ninh U21
۰
۱
Binh Phouc U21
Finished
۱۲:۳۰
Can Tho U21
۰
۲
Long An U21
Finished
۱۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Rosario Central
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Huachipato
۲
۳
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Regional League
Envigado FC Reserves
۲
۲
Soccer Law
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
۱
۰
Leones Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches U23
France U23
-
-
Japan U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۲
۰
JaPS II
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۲
۰
OPS Oulu
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Jarvenpaan Palloseura
۱
۱
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
KäPa/PuLe
۱
۴
Jippo Joensuu
Finished
۱۹:۰۰
PK-35 Helsinki
۲
۱
FF Jaro
Finished
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۲
FC TPS Turku
Finished
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۲
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
  Mexico U23 League
Toluca U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۱
۰
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۷
۱
Monterrey U23
Finished
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۳
۰
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Ferro Carril Oeste Reserves
۳
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۲
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Atletico Camioneros Reserves
۲
۴
Talleres Remedios Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Canuelas FC Reserves
۰
۰
Sacachispas Reserves
inprogress
۲۱:۰۰
  Uruguay Reserve League
Boston River Reserves
۰
۲
Albion Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Pohang Steelers
۵
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۳
۲
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Japan Emperor Cup
Japan Soccer College
۰
۳
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۲
Edgeworth Eagles
Finished
۱۳:۳۰
  Malaysia MFL Cup U23
Kuching City U23
۰
۱
Kelantan U23
Finished
۱۱:۴۵
Selangor FC II
۶
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۲:۳۰
Kuala Lumpur FA U23
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۱
۰
3B Sport AM (W)
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches Women
USA (W)
۰
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۰۰
El Salvador (W)
۳
۰
Peru (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۱
Central Cordoba Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  China FA Cup
Qingdao West Coast FC
۰
۴
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
Henan FC
۱
۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Wuxi Wugou
۱
۳
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Tianjin Jinmen Tigers
۴
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Zhejiang Professional FC
۱
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao Hainiu
۰
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan 2. Division
Jas Qyran
۳
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Akzhayik Uralsk
۲
۱
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
FC Taraz
۰
۱
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۰
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۷:۳۰
  Malawi Super League
Creck SC
۱
۲
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Kyrgyzstan Cup
FC Talant
۱
۰
Muras United FC
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Finland Kolmonen
FF Jaro II
۱
۱
VPS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
LPK
۰
۱
Kyparamaki Rangers
inprogress
۱۹:۳۰
  Mali League Women
AS Mande (W)
۰
۰
USFAS (W)
inprogress
۱۹:۳۰
AS Police Bamako (W)
۰
۱
Amazones C5 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Latvia 3. Liga
ASK Kadaga
۰
۲
FK RSU
inprogress
۲۰:۰۰
  Gambia Division 2
Gambia Ports Authority
۰
۱
Gambian Dutch Lions
inprogress
۲۰:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۳۰
  Scotland League Cup
FC Edinburgh
-
-
Clyde FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  India Mizoram Premier League
Chanmari FC
۲
۰
Chawnpui
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar National League Women
Shan United (W)
۱
۲
Ayeyawady United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۳
۴
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Australia New South Wales Cup
Rockdale Ilinden FC
۵
۰
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
  Vietnam Women National Championship
Ha Noi II (W)
۰
۱
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Phong Phu Ha Nam (W)
۳
۰
Son La (W)
Finished
۱۳:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
GKS Katowice (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Koln (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۵
۳
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
East Timor U19
۳
۲
Cambodia U19
Finished
۱۱:۳۰
Indonesia U19
۶
۰
Philippines U19
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۱۱:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۴
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  United States USL League Two
Houston FC
۳
۳
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League One
Chattanooga Red Wolves
۰
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Goiano 2
Anapolina
۱
۱
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۰
۲
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo La Guaira
-
-
Caracas FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Cearense U20
Santa Cruz CE U20
۱
۰
Rio Branco AC U20
Finished
۰۱:۳۰
Iguatu U20
۱
۱
FC Acopiara U20
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Catarinense 2
CA Carlos Renaux
-
-
Blumenau EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بازی و کازینو رد نود